KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 13073537
nr 1307 3537
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
Färgakvatint, "Mötesplats, stjärnhimmel". Signerad, numrerad 5/20, oramat löst blad. Motivet: 12,5x10 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:35:14
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp